1399/05/12 11:01
پنجاه و پنجمين جلسه قرارگاه پدافند زيستي با موضوع مقابله و كنترل ويروس كرونا
پنجاه و پنجمین جلسه قرارگاه پدافند زیستی استان با موضوع مقابله و کنترل ویروس کرونا به ریاست سید علی آقازاده استاندار محترم استان و با حضور معاونین استاندار،فرمانداران شهرستان های تابعه، فراهانی مدیرکل پدافند غیرعامل، مدیران کل، و مسئولین مربوطه روز شنبه مورخ11/5/99 در سالن جلسات طبقه چهارم استانداری برگزار شد.

پنجاه و پنجمین جلسه قرارگاه پدافند زیستی استان با موضوع مقابله و کنترل ویروس کرونا به ریاست سید علی آقازاده استاندار محترم استان و با حضور معاونین استاندار،فرمانداران شهرستان های تابعه، فراهانی مدیرکل پدافند غیرعامل، مدیران کل، و مسئولین مربوطه روز شنبه  مورخ11/5/99 در سالن جلسات طبقه چهارم استانداری برگزار شد.

در ابتدای جلسه اقازاده استاندار مرکزی گفت: از فردا دانشگاه علوم پزشکی در قبال دستگاه هایی که وظایف خود را انجام نمی دهند، اعلام جرم کند. وی با اشاره به سخنان روز گذشته مقام معظم رهبری و تاکید ایشان بر اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، اظهار کرد: باید براساس این تاکیدات وظایف را در قبال اجرای مصوبات و حفظ سلامت و جان مردم انجام داد و قطعا هر کوتاهی شرعا و قانونا خیانت است. وی با بیان اینکه در آستانه ماه محرم هستیم و باید با توجه به همه تاکیدات، شهر سیاه پوش شود، اما قطعا برگزاری مراسم های امسال نسبت به سال های قبل متفاوت خواهد بود و طبق تاکیدات مقام معظم رهبری ملزم به اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم، گفت: برگزاری مراسم در فضای بسته باید طبق پروتکل های بهداشتی باشد و اگر توجهی نشود خیانت به مردم است و بی تعارف باید برخورد قانونی صورت گیرد. آقازاده افزود: هیچگونه تجمع در مراسم عید غدیر در استان مرکزی نخواهیم داشت، کنکور با رعایت همه پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد، همچنین با امکانات فراهم شده، امکان حضور مدیران و مسئولان از طریق ویدئو کنفرانس برای خلوت شدن جلسات میسر شده است.

.

©2015 Markazi Province (Ostan-mr.ir). All Rights Reserved