Portal_background_image

پنجاه و يكمين جلسه قرارگاه پدافند زيستي با موضوع مقابله و كنترل ويروس كرونا

پنجاه و یکمین جلسه قرارگاه پدافند زیستی استان با موضوع مقابله و کنترل ویروس کرونا به ریاست سید علی آقازاده استاندار محترم استان و با حضور معاونین استاندار،فرمانداران شهرستان های تابعه، فراهانی مدیرکل پدافند غیرعامل، مدیران کل، و مسئولین مربوطه روز یکشنبه مورخ 22/4/99 در سالن جلسات طبقه چهارم استانداری برگزار شد.

پنجاه و یکمین جلسه قرارگاه پدافند زیستی استان با موضوع مقابله و کنترل ویروس کرونا به ریاست سید علی آقازاده استاندار محترم استان و با حضور معاونین استاندار،فرمانداران شهرستان های تابعه، فراهانی مدیرکل پدافند غیرعامل، مدیران کل، و مسئولین مربوطه روز یکشنبه  مورخ 22/4/99  در سالن جلسات طبقه چهارم استانداری برگزار شد.

در ابتدای جلسه اقازاده استاندار مرکزی گفت: همراهی اغلب مردم با پویش «من ماسک می‌زنم» قابل تقدیر است و نباید اجازه داد اقلیت سهل‌انگار به شیوع کرونا دامن زده زحمات مضاعف برای مدافعان سلامت و استان ایجاد کنند. وی  گفت: بمنظور تخصیص 15 هزار عدد ماسک برای استان از شرکت الهام طب زرندیه تمهیدات و تدابیر لازم اتخاذ شده است. استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه برگزاری آیین‌های سوگ و عزا به عنوان یکی از علل شیوع موج دوم کرونا در استان بوده بنا بر تصمیم ستاد استانی، برپایی این آیین‌ها تا اطلاع ثانوی ممنوع است و در این راستا تمامی تالارهای پذیرایی و مراکز خدمات دهنده موظف هستند که مبالغ ریالی دریافت شده از  متقاضیان برگزاری مراسم را مطابق قرارداد تنظیم شده بازگشت دهند.

 در ادامه جلسه اکرمی معاون محترم سیاسی، امنیتی و اجتماعی گفت: فرمانداران استان باید هر هفته حداقل ۵۰ واحد صنفی، اداری، سازمانی را بازدید کنند و در مدیریت موج دوم کرونا با جدیت و قاطعانه پای کار باشند


دسته بندی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها