Portal_background_image

پنجاه و دومين جلسه قرارگاه پدافند زيستي با موضوع مقابله و كنترل ويروس كرونا

پنجاه و دومین جلسه قرارگاه پدافند زیستی استان با موضوع مقابله و کنترل ویروس کرونا به ریاست سید علی آقازاده استاندار محترم استان و با حضور معاونین استاندار،فرمانداران شهرستان های تابعه، فراهانی مدیرکل پدافند غیرعامل، مدیران کل، و مسئولین مربوطه روز شنبه مورخ 28/4/99 در سالن جلسات طبقه چهارم استانداری برگزار شد

پنجاه و دومین جلسه قرارگاه پدافند زیستی استان با موضوع مقابله و کنترل ویروس کرونا به ریاست سید علی آقازاده استاندار محترم استان و با حضور معاونین استاندار،فرمانداران شهرستان های تابعه، فراهانی مدیرکل پدافند غیرعامل، مدیران کل، و مسئولین مربوطه روز شنبه  مورخ 28/4/99 در سالن جلسات طبقه چهارم استانداری برگزار شد.

در ابتدای جلسه اقازاده استاندار مرکزی گفت: طیف‌های مختلف مردم و  اصناف مختلف استان همکاری مناسبی  را در ایام شیوع کرونا با حوزه دولتی داشته‌اند که قابل تقدیر است اما، نظارت بر مطب‌های پزشکان به عنوان یکی از کانون‌های جمعیتی پرخطر برای این بیماری باید با دقت و حساسیت بیشتر مدنظر باشد. آقازاده بیان کرد: تولید ماسک در کارگاه‌های مختلف استان تداوم دارد و فعالیت تولیدکنندگان الکل نیز باید با نظارت گسترده مراجع مسئول همراه باشد. استاندار مرکزی با بیان اینکه هم‌اکنون ۱۱۱ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی این استان بستری هستند، بیان کرد: در شرایطی که متوسط روزانه ابتلا به کرونا در این استان ۱۱۰ بیمار است متوسط این استان ۸۵ نفر است که موفقیت چشمگیری محسوب می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی در این جلسه گفت: استان مرکزی رتبه ششم کشور در مقابله با شیوع ویروس کرونا را در نتیجه اتخاذ تصمیمات سخت و گارگشا ازسوی استانداری دارد و حفظ این شرایط و مهار این ویروس منوط به همکاری و هماهنگی برون دستگاهی است.


دسته بندی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها