Portal_background_image

شوراي پدافند غيرعامل شهرستان خمين برگزار شد

مسعود فراهانی مدیرکل پدافند غیرعامل استان مرکزی در شورای پدافند غیرعامل شهرستان خمین که در روز سه شنبه مورخ 1397/10/04 با حضور تهرانی فرماندار خمین و سایر مدیران و مسئولان شهرستانی برگزار گردید حضور یافت و به بیان ساختار پدافند غیرعامل در حوزه های مختلف پرداخته و آخرین وضعیت روند اجرای اقدامات انجام شده در حوزه پدافند غیرعامل و مقابله با تهدیدات و اتخاذ تصمیمات در کاهش خسارات را مورد بررسی قرار داد.

مسعود فراهانی مدیرکل پدافند غیرعامل استان مرکزی در شورای پدافند غیرعامل شهرستان خمین که در روز سه شنبه مورخ 1397/10/04 با حضور تهرانی فرماندار خمین و سایر مدیران و مسئولان شهرستانی برگزار گردید حضور یافت و به بیان ساختار پدافند غیرعامل در حوزه های مختلف پرداخته و آخرین وضعیت روند اجرای اقدامات انجام شده در حوزه پدافند غیرعامل و مقابله با تهدیدات و اتخاذ تصمیمات در کاهش خسارات  را مورد بررسی قرار داد.

فراهانی در این جلسه عنوان داشت: در پدافند غیرعامل تمام نهادها، نیروها، سازمان‌ها و حتی مردم عادی می‌توانند نقش موثری ایفا نمایند لذا باید جایگاه آموزش به مردم را در پدافند غیرعامل جدی بگیریم و در این راستا با برنامه‌ریزی مناسب بکوشیم تا ازتمام ظرفیت ها استفاده کنیم چراکه پدافند غیرعامل فرایندی است که نتیجه آن ایجاد مقاومت کلی و افزایش اقتدار ملی است. فراهانی تصریح کرد:  در شرایط کنونی با توجه به تلاش استکبار و دشمنان برای آسیب زدن به ملت ایران موضوع پدافند غیر عامل بیش از گذشته حائز اهمیت است و باید با دقت و حساسیت بیشتری به آن پرداخته شود.

در ادامه جلسه تهرانی فرماندار شهرستان خمین ضمن خوش آمدگویی و عرض خیر مقدم به بیان نظرات و اقدامات صورت گرفته در حوزه پدافند غیرعامل شهرستان خمین پرداخت و گزارشی در زمینه پدافند غیرعامل ارائه داد.

در پایان مسعود فراهانی با تشکر از حضور فرماندار خمین و مدیران شهرستان بر لزوم لحاظ مباحث پدافندی در تصمیمات تاکید کرد و از همکاری و هم­فکری مدیران با این اداره کل کمال تشکر را داشت.


دسته بندی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها