Portal_background_image

شصت و پنجمين جلسه قرارگاه پدافند زيستي با موضوع مقابله و كنترل ويروس كرونا

شصت و پنجمین جلسه قرارگاه پدافند زیستی استان با موضوع مقابله و کنترل ویروس کرونا به ریاست اکرمی کهاون محترم سیاسی، امنیتی و سیاسی استاندار استان و با حضور معاونین استاندار ، فراهانی مدیرکل پدافند غیرعامل، مدیران کل، و مسئولین مربوطه روز یکشنبه مورخ 27/7/99 در سالن جلسات طبقه چهارم استانداری برگزار شد.

شصت و پنجمین جلسه قرارگاه پدافند زیستی استان با موضوع مقابله و کنترل ویروس کرونا به ریاست اکرمی کهاون محترم سیاسی، امنیتی و سیاسی استاندار استان و  با حضور معاونین استاندار ، فراهانی مدیرکل پدافند غیرعامل، مدیران کل، و مسئولین مربوطه روز یکشنبه مورخ 27/7/99  در سالن جلسات طبقه چهارم استانداری برگزار شد.

در ابتدای جلسه رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: با کاهش سن مبتلایان و شلوغ شدن مراکز درمانی، سن مرگ و میر کرونایی در استان مرکزی از بیش از ۶۵ سال به بیش از ۴۵ سال کاهش خواهد یافت.

دکتر سید محمد جمالیان در شصت و پنجمین جلسه ستاد مدیریت کرونا استان با بیان اینکه زمان آن رسیده است که در بحث ویروس کرونا تصمیمات مدیران در کفه ترازو گذاشته شود، تا فعالیت های اقشار مختلف در بخش های مختلف در مقیاس میزان ابتلا و مرگ و میر سنجیده شود، افزود: آمارها نشان می دهد که میزان ناقلین سالم بدون علامت در حال رسیدن به ۳۰ درصد است و این ارقام به این معناست که از هر سه نفر یک نفر ناقل است و این شرایط قطعا وضعیت را بحرانی و خطرناک تر می کند. معاون پیشگیری دادگستری کل استان مرکزی در این جلسه تصریح کرد: متاسفانه شاهد فراموش شدن سلامت روان اقشار مختلف جامعه هستیم. در برخی از استان ها اخباری که از کرونا منتشر می شود صرفا محوریت تهدید ندارند بلکه اخبار تذکری و امیددهنده نیز مدنظر است.

محسن خیرمند با بیان اینکه عدم توجه به سلامت روان نارضایتی ها را تشدید می کند، گفت: در استان مرکزی انجمن روانشناسی خوبی فعال است و پیشنهاد می کنم تمامی کادر درمان از مشاوره های روانشناسی بهره مند شوند، همچنین لازم است که آسیب شناسی شود چرا مردم نسبت به زدن ماسک یا برگزار نکردن مراسم ها بی توجه هستند


دسته بندی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها