Portal_background_image

شركت در جلسه كارگروه فرهنگي، اجتماعي و آموزشي پدافند غيرعامل استان مركزي

مسعود فراهانی مدیرکل پدافند غیر عامل در جلسه کارگروه فرهنگی، اجتماعی و آموزشی پدافند غیرعامل استان مرکزی که در روز چهارشنبه مورخ 97/10/12 در محل سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شده بود، شرکت کرد. در این جلسه که مشاور معاون وزیر، رییس دبیرخانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیران عضو کارگروه فرهنگی پدافند غیرعامل نیز شرکت داشتند، فراهانی به تشریح شاخص¬های پدافند غیرعامل در حوزه های فرهنگی پرداخته و بر لزوم توجه به اهداف این کارگروه تاکید کرد.

مسعود فراهانی مدیرکل پدافند غیر عامل در جلسه کارگروه فرهنگی، اجتماعی و آموزشی پدافند غیرعامل استان مرکزی که در روز چهارشنبه مورخ 97/10/12 در محل سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شده بود، شرکت کرد. در این جلسه که مشاور معاون وزیر، رییس دبیرخانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیران عضو کارگروه فرهنگی پدافند غیرعامل نیز شرکت داشتند، فراهانی به تشریح شاخص­های پدافند غیرعامل در حوزه های فرهنگی پرداخته و بر لزوم توجه به اهداف این کارگروه تاکید کرد.

 

فراهانی، مدیرکل پدافند غیرعامل به اهداف جنگ نرم و موضاعات پدافند در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و آموزشی اشاره کرد و لزوم استفاده از ظرفیت های فرهنگی دستگاه ها برای توسعه و پیشبرد فرهنگی جامعه را خاطرنشان کرد. وی افزود امروزه موضوعات فرهنگی از اهمیت بالایی برخوردار بوده و توجه به مسائل پیرامون آن سبب پیشگیری و جلوگیری از وارد آمدن آسیب های جدی به آحاد مردم میشود.

در ادامه جلسه مشاور معاون وزیر، رئیس دبیرخانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برنامه ریزی هرچه بیشتر دستگاه های مرتبط با گارگروه فرهنگی، اجتماعی و آموزشی پدافند غیرعامل را خواستارشد. مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز آمادگی کامل این اداره را با اداره کل پدافند غیرعامل اعلام کرد و بر لزوم ایجاد همکاری بین اعضا تاکید داشت.

 

 

در پایان فراهانی مدیر کل پدافند غیرعامل همفکری بین دستگاه ها را برای تحقق بخشیدن به اهداف این کارگروه را ضروری دانسته و استمرار جلسات این کارگروه را خواستار شد. 


دسته بندی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها