Portal_background_image

شركت در جلسه كارگروه تخصصي تامين سوخت و مواد نفتي استان

جلسه کارگروه تخصصی تامین سوخت و مواد نفتی با حضور مدیران شرکت پخش و نمایندگان اداره کل پدافند غیرعامل،اداره کل مدیریت بحران در روز یکشنبه مورخ 98/3/19 در محل سالن جلسات مرکز پخش فرآورده های نفتی استان واقع در شهرستان شازند برگزار شد. در این جلسه به اهمیت سوخت و نقش آن در تاب آوری جامعه اشاره شد و اعضای حاضر در جلسه به بررسی مشکلات جایگاه های CNG تابعه ناحیه شازند پرداختند.

جلسه کارگروه تخصصی تامین سوخت و مواد نفتی با حضور مدیران شرکت پخش و نمایندگان اداره کل پدافند غیرعامل،اداره کل مدیریت بحران در روز یکشنبه مورخ 98/3/19 در محل سالن جلسات مرکز پخش فرآورده های نفتی استان واقع در شهرستان شازند برگزار شد. در این جلسه به اهمیت سوخت و نقش آن در تاب آوری جامعه اشاره شد و اعضای حاضر در جلسه به بررسی مشکلات جایگاه های CNG  تابعه ناحیه شازند پرداختند.

در این جلسه به تبیین اهمیت تهدیدات در این حوزه پرداخته و بر لزوم رفع مشکلات بخش حمل و نقل جاده ای و تأمین سوخت مراکز مهم و حساس و شریان های حیاتی استان تأکید شد. همچنین اعضای عضو کارگروه وضعیت جایگاه های سوخت و گاز CNG را مورد بررسی قرار داده و پیرامون استاندارد سازی آنها تضمیماتی اتخاذ گردید.


دسته بندی

کارشناس کالبدی و خبرنگار


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها