Portal_background_image

سومين دوره آموزشي مباني پدافند غيرعامل براي مديران و معاونين كميته امداد استان

سومین دوره آموزشی مبانی پدافند غیرعامل با حضور مدیران و معاونین کمیته امداد استان و شهرستان های تابعه استان مرکزی با تدریس مهدی پزشک نیا از اداره کل پدافند غیرعامل در روز پنجشنبه مورخ 98/11/24در سالن جلسات اداره کل کمیته امداد استان برگزار شد.

سومین دوره آموزشی مبانی پدافند غیرعامل با حضور مدیران و معاونین کمیته امداد استان و شهرستان های تابعه استان مرکزی با تدریس مهدی پزشک نیا از اداره کل پدافند غیرعامل در روز پنجشنبه مورخ  98/11/24در سالن جلسات اداره کل کمیته امداد استان برگزار شد.

در این دوره آموزشی که با حضور تعدادی از مدیران و معاونین کمیته امداد استان و شهرستان های تابعه استان بود ، مبانی و اصول پدافند غیر عامل در حوزه های مختلف مورد بررسی قرار گرفت، همچنین بر آگاهی مدیران و معاونین با مفاهیم پدافند غیر عامل به منظور آمادگی برای مقابله با تهدیدات دشمن پایه تاکید شد در ادامه این دوره به اهمیت جایگاه  پدافند غیرعامل در سطوحِ مختلفِ مدیریت پرداخته شد.

در پایان دوره آموزشی به  رعایت الزامات پدافند غیرعامل که یک اصل مهم در مدیریت معرفی میشود پرداخته شد و بر لزوم در نظر داشتن اصول پدافند غیرعامل در سطوح مختلف مدیریتی جهت پیشگیری از تهدیدات تاکید شد.


دسته بندی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها