Portal_background_image

ديدار صميمي معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري با مديركل پدافند غيرعامل و كارمندان اين اداره كل

حقیقی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی طی دیداری صمیمی با عسگری مدیرکل پدافند غیرعامل و کارشناسان این اداره کل که در روز شنبه مورخ 96/1/18 برگزار شد با اشاره به عزم دولت در افزایش پویایی و کارایی دستگاه های دولتی بر همدلی کارمندان و استفاده از ظرفیت مدیران با تجربه در اداره ی امور تاکید نمود و عسگری نیز در ادامه به ارائه ی برنامه های اداره کل پدافند غیرعامل در سال 97 پرداخت.

حقیقی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی طی دیداری صمیمی با عسگری مدیرکل پدافند غیرعامل و کارشناسان این اداره کل که در روز شنبه مورخ 96/1/18برگزار شد با اشاره به عزم دولت در افزایش پویایی و کارایی دستگاه های دولتی بر همدلی کارمندان و استفاده از ظرفیت مدیران با تجربه در اداره ی امور تاکید نمود و عسگری نیز در ادامه به ارائه ی برنامه های اداره کل پدافند غیرعامل در سال 97 پرداخت.

در ابتدای این نشست صمیمی؛ حقیقی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی با تبریک سال نو بر حرکت پر شتاب در مسیر سیاست های کلان نظام مقدس جمهوری اسلامی مبنی بر حمایت از کالای ایرانی تاکید کرد و عنوان داشت با روحیه ی همدلی و جهاد می توان کاستی های موجود را جبران کرد و با مشارکت همگانی و تلاش بی وقفه به حرکتِ مستمرِ کشتیِ تدبیر و امید در مسیرِ عقلانیت و پیشرفت کمک نمود؛ همانطور که با وزیدن نسیم اعتدال در کشور همه ی افراد با گرایش های مختلف با تمام توان در کنار همدیگر قرار گرفته اند.

عسگری مدیرکل پدافند غیرعامل در ادامه ی این نشست صمیمی عملکردِ اداره کل پدافند غیرعامل در سال گذشته را مطلوب ارزیابی نمود و افتخارات و دست آورد های این اداره ی کل را مرهون تلاش همه ی کارمندان این اداره ی کل دانست و عنوان داشت در سال جدید بایستی با تلاش و جدیت در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید به انجام امور پرداخت. عسگری بسیاری از امور پدافند غیرعامل را ابداعی دانست و از این حیث استفاده از ظرفیت تجربی و علمی کارمندان این حوزه را ضروری دانست.

در ادامه ی این جلسه عسگری از انجام طرح جامع پدافند غیرعامل استان مرکزی در سال 97 خبر داد و عنوان داشت در این زمینه از شرکت های مشاور و متخصصان دانشگاهی استفاده خواهد شد و به طور منظم جلسات مشورتی و کمیته های مربوطه برگزار خواهد شد تا با احصاء ظرفیت های خطر و تهدیدات موجود استان و سطح بندی دقیق اماکن حیاتی، حساس و مهم، تمهیدات لازم اتخاذ گردد. وی برنامه ریزی آموزشی در سطوح مختلف را در دستورکار قرارداد و برگزاری کارگاههای آموزشی و تربیت مربی را در حوزه ی پدافند غیرعامل ضروری دانست.

مدیرکل پدافند غیرعامل بر ارتباط با شهرستانهای تابعه استان تاکید نمود و عنوان داشت با حضور در شورای اداری شهرستانها بایستی پیگیرِ اقدامات انجام پذیرفته در این حوزه شد. در پایان عسگری با ابلاغ شرح وظایف کارمندان این حوزه در فعال نمودن قرارگاه ها و کارگروه های پدافند غیرعامل بر اتکا به روحیه ی جهادی در پیشبرد امور و اثر بخشی آن تاکید نمود.


دسته بندی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها