Portal_background_image

حضور در همايش ملي پدافند غيرعامل در استان گلستان

مجید عسگری مدیرکل پدافند غیرعامل استان مرکزی از روز چهارشنبه مورخ96/12/2 در همایش ملی پدافند غیرعامل که با هدف ارزیابی مخاطرات کشور و برنامه ریزی دقیق در راستای تسهیل مدیریت بحران و بررسی داده های جدید پدافند غیرعامل در استان گلستان و دانشگاه آزاد علی آباد کتول برگزار شد حضور یافت و در خصوص راهکارهای پدافند غیرعامل در ارتقاء سطح امنیت جامعه با سایر مدیران ارشد پدافند غیرعامل سراسر کشور به بحث و تبادل نظر پرداخت.

مجید عسگری مدیرکل پدافند غیرعامل استان مرکزی از روز چهارشنبه مورخ 96/12/2 در همایش ملی پدافند غیرعامل که با هدف ارزیابی مخاطرات کشور و برنامه ریزی دقیق در راستای تسهیل مدیریت بحران و بررسی داده های جدید پدافند غیرعامل در استان گلستان و دانشگاه آزاد علی آباد کتول برگزار شد حضور یافت و در خصوص راهکارهای پدافند غیرعامل در ارتقاء سطح امنیت جامعه با سایر مدیران ارشد پدافند غیرعامل سراسر کشور به بحث و تبادل نظر پرداخت.

در این همایش نحوه ی استفاده از همه ی ظرفیت ها در رعایت اصول پدافند غیرعامل و بسیج امکانات در هنگام بروز بحران ها مطرح شده و همچنین تقویت نگاه در حوزه ی اجرا و دانشگاه مورد تاکید قرار گرفت. همچنین نحوه ی تعامل با رسانه و حضور رسانه در بروز بحران ها مسئله ای مورد بررسی و مهم دانسته شد که بایستی فرهنگ سازی لازم در این حوزه صورت پذیرد. از آنجا که وظیفه ی پدافند غیرعامل رصد تهدیدات و اتخاذ تمهیدات لذا رعایت اصول پدافند غیرعامل به عنوان راهکاری برای مهار بحران قلمداد شد.

مقاله های ارسالی در این همایش ملی مورد ارزیابی قرار گرفت و جدید ترین پژوهش ها و اطلاعات حوزه ی پدافند غیرعامل و مدیریت بحران در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفت.


دسته بندی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها