Portal_background_image

جلسه توديع و معارفه مديركل پدافند غيرعامل استان مركزي

جلسه تودیع و معارفه مدیرکل پدافند غیر عامل استان مرکزی با حضور آقازاده استاندار مرکزی، حقیقی معاونت محترم سیاسی،امنیتی و اجتماعی، عسگری مدیر کل اسبق پدافند غیر عامل و فراهانی سرپرست جدید اداره کل پدافندغیرعامل و کارکنان این اداره کل در تاریخ 22/6/1397 برگزارشد.

جلسه تودیع و معارفه مدیرکل پدافند غیر عامل استان مرکزی با حضور آقازاده استاندار مرکزی، حقیقی معاونت محترم سیاسی،امنیتی و اجتماعی، عسگری مدیر کل اسبق پدافند غیر عامل و فراهانی سرپرست جدید اداره کل پدافندغیرعامل و کارکنان این اداره کل در تاریخ 22/6/1397 برگزارشد.

در ابتدای جلسه حقیقی معاون سیاسی،امنیتی واجتماعی استانداری ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری اباعبدالله(ع) خدمت صادقانه را وظیفه ی مدیران دانست و ضمن تقدیر و تشکر ویژه از جناب آقای عسگری مدیر کل سابق پدافند غیر عامل خدمات وی در اداره کل پدافند غیرعامل و خصوصا ستاد اربعین حسینی(ع) را ستودنی دانست و عنوان داشت: اداره کل پدافند غیرعامل با پویایی همواره در زمینه های متعدد فعال بوده است و بر کسی پوشیده نیست که جناب آقای عسگری از مدیران برتر و با سابقه ی استان هستند امیدواریم در پست های مهم مدیریتی و کاربردی در آینده از حضور ایشان  استفاده شود. همچنین در ادامه ی جلسه آقازاده استاندار محترم پس از ذکر صفات مدیریتی مسعود فراهانی، ایشان را به عنوان سرپرست اداره کل پدافند غیرعامل معرفی کرده و ضمن تبریک سمتِ جدید به ایشان از عسگری مدیر کل سابق اداره کل پدافندغیرعامل به پاس حضور موثر و فعال در این اداره کل تقدیر نمود و وی را جزء بهترین مدیران در استان دانست. وی با آرزوی موفقیت هرچه بیشتر برای فراهانی خواستار ادامه ی روند فعالیت های اداره کل پدافند غیرعامل بدون وقفه و با پویایی و جدیت بیشتر شد.

در ادامه ی این جلسه مجید عسگری مدیر کل سابق پدافند غیرعامل ضمن تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان امام حسین(ع) از زحمات جناب آقای حقیقی و استاندار محترم کمال تشکر را داشته و مسعود فراهانی را فردی لایق برای این سمت بر شمرد و ضمن آرزوی موفقیت برای سرپرست اداره کل پدافند غیرعامل خاطر نشان کرد که کلیه فعالیت های ایشان در اداره کل پدافندغیرعامل برای پیشبرد اهداف نظام و آرمان های امام راحل خواهد بود. در ادامه مسعود فراهانی سرپرست اداره کل پدافندغیرعامل ضمن تشکر از استاندار و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی، ابراز امیدواری کردند که اهداف اداره کل پدافند را طبق خواسته های هیئت دولت و مقام معظم رهبری پیش برده تا تحت توجهات حضرت ولیعصر(عج) موجب سربلندی نظام جمهوری اسلامی باشیم؛ فراهانی از فعالیت های مجید عسگری قدردانی نمود و عنوان داشت همواره از راهنمایی ها و تجربیات ارزنده ی آقای عسگری در اداره کل پدافند غیرعامل استفاده خواهیم کرد. وی اداره کل پدافند غیر عامل را جزء مهمترین و حیاتی ترین ادارات کل ستادی دانست و خاطر نشان کرد که افکار عمومی بیشتر باید با این مبحث آشنا شوند که این امر مستلزم ارتباط بیشتر با دستگاه ها و مردم خواهد بود. 


دسته بندی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها