Portal_background_image

تقدير دبير ستاد اربعين حسيني(ع) از خدمات كاركنان سازمان بهزيستي مستقر در مرز مهران در مراسم اربعين

مجید عسگری مدیرکل پدافند غیرعامل و دبیر ستاد اربعین حسینی(ع) استان مرکزی در روز چهارشنبه مورخ 96/12/16در جلسه ای که با حضور نمایندگان بهزیستی استان مرکزی برگزار شد از خدمات این سازمان و نیروهای خدوم بهزیستی در ایام اربعین حسینی(ع) در مرز مهران تقدیر نمود و با اشاره به اهمیت برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم اربعین حسینی خواستار برنامه ریزی و کوشش مضاعف در ایام اربعین سال آینده شد.

مجید عسگری مدیرکل پدافند غیرعامل و دبیر ستاد اربعین حسینی(ع) استان مرکزی در روز چهارشنبه مورخ 96/12/16 در جلسه ای که با حضور نمایندگان بهزیستی استان مرکزی برگزار شد از خدمات این سازمان و نیروهای خدوم بهزیستی در ایام اربعین حسینی(ع) در مرز مهران تقدیر نمود و با اشاره به اهمیت برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم اربعین حسینی خواستار برنامه ریزی و کوشش مضاعف در ایام اربعین سال آینده شد.

عسگری در این جلسه ایجاد ستاد گمشدگان توسط بهزیستی استان در مرز مهران را امری مبتکرانه و مثبت دانست و عنوان داشت که در سال های آتی این ستاد می تواند گسترش یابد. وی همچنین ارائه ی خدمات توانبخشی به سالمندان و کسانی که دچار مشکلات حرکتی شده اند را از دیگر نکات مثبت فعالیت بهزیستی در مرز مهران دانست.

در پایان این جلسه عسگری دبیر ستاد اربعین حسینی(ع) استان مرکزی با اهدای لوح سپاس از فعالیت های بی دریغ عوامل بهزیستی استان در ایام اربعین حسینی(ع) تقدیر به عمل آورد.


دسته بندی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها