Portal_background_image

برگزاري جلسه پيشگيري از بروز خطر آلودگي و سانحه خط لوله انتقال آب منطقه سردشت

جلسه پیشگیری از بروز خطر آلودگی و قطع آب شرب اراک بررسی شکستگی قسمتی از خط روز یکشنبه مورخ 97/10/02 با حضور فراهانی مدیرکل محترم پدافند غیر عامل، مهندس آمره ای مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان وجمعی از نمایندگان دستگاه های اجرایی و انتظامی مرتبط تشکیل گردید.

جلسه پیشگیری از بروز خطر آلودگی و قطع آب شرب اراک به دلیل شکستگی قسمتی از خط انتقال آب سد کمال صالح روز یکشنبه مورخ 97/10/02 با حضور فراهانی مدیرکل محترم پدافند غیر عامل، مهندس آمره ای مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان وجمعی از نمایندگان دستگاه های اجرایی و انتظامی مرتبط تشکیل گردید.

ابتدا فراهانی مدیر کل محترم پدافند غیرعامل استان با تبین مسائلی پیرامون تهدیدات انسان ساز در عرصه های مختلف، بروز چنین مشکلاتی را عاملی مهم در ایجاد نارضایتی مردم و وارد آمدن خسارات به زیرساخت های اجتماعی دانست. وی شبکه های حمل و نقل، شبکه تهیه و توزیع برق، انتقال و توزیع آب شرب مردم را مهم شمرده و بر اتخاذ تدابیر لازم در جهت حفاظت از زیرساخت های حیاتی، حساس و مهم تاکید کرد. فراهانی ارتقاء سطح مصون سازی اماکن دارای اهمیت را از الویت های این اداره کل برشمرده که موجب افزایش سطح تاب آوری در زمان اظطرار می گردد.

در ادامه مدیر عامل آب شرکت منطقه ای  استان و نمایندگان دستگاه ها به بحث و تبادل نظر پرداخته و راه های پیشگیری و مقابله با تهدیدات خطوط انتقال آب را مورد بررسی قرار دادند. در پایان فراهانی مدیر کل پدافند عنوان کرد، موضوع آب بسیار مهم و حیاتی است و تاثیر بسیار مهمی در زندگی مردم دارد و لازم است که در حفظ زیر ساخت های، انتقال و توزیع آن تدابیر و اقدامات لازم بکار برده شود.


دسته بندی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها