Portal_background_image

برگزاري جلسه شوراي پدافند غيرعامل شهرستان فراهان

جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان فراهان با حضور فراهانی مدیر کل پدافند غیر عامل استان، آدینه سرپرست فرمانداری شهرستان فراهان و سایر مدیران و مسئولان در روز شنبه مورخ 98/7/20 در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان فراهان برگزار شد. این جلسه با محوریت ارائه ی برنامه ها در خصوص برگزاری هرچه گسترده تر هفته نکوداشت پدافند غیرعامل با شعار «پدافند غیرعامل ، مقاومت و بازدارندگی با رونق تولید» و گزارش شبکه دامپزشکی در خصوص طرح ملی واکسیناسیون طیور روستایی بر علیه بیماری نیوکاسل اجرایی برگزار شد.

جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان فراهان با حضور فراهانی مدیر کل پدافند غیر عامل استان، آدینه سرپرست فرمانداری شهرستان فراهان و سایر مدیران و مسئولان در روز شنبه  مورخ 98/7/20 در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان فراهان برگزار شد. این جلسه با محوریت ارائه ی برنامه ها در خصوص برگزاری هرچه گسترده تر هفته نکوداشت پدافند غیرعامل با شعار «پدافند غیرعامل ، مقاومت و بازدارندگی با رونق تولید» و گزارش شبکه دامپزشکی در خصوص طرح ملی واکسیناسیون طیور روستایی بر علیه بیماری نیوکاسل اجرایی برگزار شد.

فراهانی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری مرکزی در این جلسه با اشاره به شعار هفته پدافند غیرعامل سال 98 مبنی بر "پدافند غیرعامل ، مقاومت و بازدارندگی با رونق تولید" از تاریخ هشتم آبان ماه لغایت 14 آبان ماه سال جاری گفت: هفته پدافند غیر عامل ، فرصتی مغتنم برای دستگاه های اجرایی ، فرهنگی و رسانه های جمعی است که بتوانند با بکارگیری تمام ظرفیت های علمی، تخصصی، توان اجرایی و اطلاع رسانی حوزه کاری خود، نسبت به گفتمان سازي عمومي و نهادينه كردن آن در آحاد جامعه و آگاه سازی عمومی در مصون سازی کشور تصمیم گیری و اقدام کنند.

در ادامه مسئولان درباره اجرای طرح ملی واکسیناسیون طیور روستایی علیه بیماری نیوکاسل هم اندیشی کردند. همچنین در پایان این جلسه با اهدای لوحی از دامپزشکان نمونه شهرستان تجلیل شد.


دسته بندی

کارشناس کالبدی و خبرنگار


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها