Portal_background_image

برگزاري جلسه شوراي پدافند غيرعامل شهرستان دليجان

جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان دلیجان با حضور فراهانی مدیر کل پدافند غیر عامل استان، فرماندار شهرستان دلیجان و سایر مدیران و مسئولان در روز چهارشنبه مورخ 98/7/17در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان دلیجان برگزار شد. این جلسه با محوریت هفته نکوداشت پدافند غیر عامل تشکیل شد. همچنین فراهانی و دیگران مدیران عضو این شورا به تشریح برنامه های این هفته پرداخت.

جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان دلیجان با حضور فراهانی مدیر کل پدافند غیر عامل استان، فرماندار شهرستان دلیجان و سایر مدیران و مسئولان در روز چهارشنبه  مورخ 98/7/17در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان دلیجان برگزار شد. این جلسه با محوریت هفته نکوداشت پدافند غیر عامل تشکیل شد. همچنین فراهانی و دیگران مدیران عضو این شورا به تشریح برنامه های این هفته پرداخت.

در ابتدای این جلسه فراهانی به بیان اهداف پدافند غیرعامل پرداخته و آخرین وضعیت و اقدامات صورت گرفته این شهرستان را بررسی کرد، همچنین در این جلسه فراهانی با اشاره به شعار هفته پدافند غیر عامل امسال مبنی بر ((پدافند غیرعامل ، مقاومت و بازدارندگی با رونق تولید)) افزود:  دستگاه های ذیربط این شهرستان برای برنامه ریزی در جهت تحقق شعار امسال اقدام کنند.

در پایان این جلسه حاضرین در جلسه به ارائه برنامه های نکوداشت هفته پدافند غیر عامل دستگاه مربوطه پرداختند.

 


دسته بندی

کارشناس کالبدی و خبرنگار


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها