Portal_background_image

برگزاري جلسه شوراي اسلامي كلانشهر اراك با موضوع بررسي وضعيت سيلاب ها در كلانشهر اراك

جلسه شورای اسلامی کلانشهر اراک با موضوع بررسی اقدامات انجام شده و در حال انجام توسط شهرداری در تعامل با دستگاههای ذیربط در حوزه کنترل سیلابهای ناشی از بارندگیهای اخیر و آمادگی و پیشگیری از بروز حوادث احتمالی در آینده که در ساعت 8 صبح روز یکشنبه مورخ 98/1/25 در محل سالن جلسات شورای اسلامی شهر اراک با حضور نمایندگان واحدهای ذیربط و مرتبط در شهرداری های مناطق ، پدافند غیرعامل استانداری ، مدیریت بحران استانداری ، اداره کل راه و شهرسازی استان ، دانشگاه علوم پزشکی ، اداره¬کل منابع طبیعی استان برگزار گردید.

جلسه شورای اسلامی کلانشهر اراک با موضوع بررسی اقدامات انجام شده و در حال انجام توسط شهرداری در تعامل با دستگاههای ذیربط در حوزه کنترل سیلابهای ناشی از بارندگیهای اخیر و آمادگی و پیشگیری از بروز حوادث احتمالی در آینده که در ساعت 8 صبح روز یکشنبه مورخ  98/1/25 در محل سالن جلسات شورای اسلامی شهر اراک با حضور نمایندگان واحدهای ذیربط و مرتبط در شهرداری های مناطق ، پدافند غیرعامل استانداری ، مدیریت بحران استانداری ، اداره کل راه و شهرسازی استان ، دانشگاه علوم پزشکی ، اداره¬کل منابع طبیعی استان برگزار  گردید.

در این جلسه خانم طوفان محمدی عضو شورای اسلامی شهر اراک به ارائه گزارش کوتاهی از بارندگیهای اخیر و تلاش شبانه روزی دست اندرکاران همکاران خود در شورای اسلامی و شهرداری کلانشهر اراک پرداخت. در ادامه جلسه موضوعاتی پیرامون پیشگیری و مقابله با سیل و خسارتهای ناشی از آن ، برخی نقاط ضعف و قوت مطرح گردید و بر رفع و تقویت آنها تاکید شد. سپس نماینده دستگاه های عضو گزارشی از مأموریت های محوله در مهار و کنترل بارندگی سیل­آسای اخیر ارائه نمودند و تعامل و همکاری بین دستگاهی را یکی از دلایل موفقیت در این مهم دانستند.


دسته بندی

کارشناس کالبدی و خبرنگار


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها