Portal_background_image

برگزاري جلسه ستاد اربعين حسيني (ع) استان مركزي

جلسه ستاد اربعین حسینی(ع) استان مرکزی با حضور سیدعلی آقازاده، استاندار مرکزی، معاونین استاندار، فراهانی مدیرکل پدافند غیر عامل و دیگر مسئولان و موکب‌داران استان روز چهارشنبه مورخ 98/7/3 در سالن غدیر استانداری مرکزی برگزار شد. در این جلسه هماهنگی های لازم بین موکب داران و مسئولین استانی برای هرچه بهتر انجام شدن اربعین حسینی (ع) صورت گرفت.

جلسه ستاد اربعین حسینی(ع) استان مرکزی با حضور سیدعلی آقازاده، استاندار مرکزی، معاونان استاندار، فراهانی مدیرکل پدافند غیر عامل  و دیگر مسئولان و موکب‌داران استان روز چهارشنبه مورخ 98/7/3  در سالن غدیر استانداری مرکزی برگزار شد. در این جلسه هماهنگی های لازم بین موکب داران و مسئولین استانی برای هرچه بهتر انجام شدن اربعین حسینی (ع) صورت گرفت.

در ابتدای جلسه، آقازاده استاندار استان مرکزی با اشاره به اینکه موکب‌داران بازوی نظام و رهبری هستند، گفت: تعداد موکب‌های استان‌ مرکزی به 61 موکب افزایش یافت. وی گفت: سال گذشته با استقرار دفتر کنسولگری عراق در استان مرکزی صدور ویزا برای زائرین استان مرکزی به سهولت انجام گرفت و سرعت خدمات رسانی افزایش یافت. استاندار  اضافه کرد : امسال 2 موکب ویژه بانوان در شهر کربلا مستقر خواهد شد. آقازاده عنوان داشت: راهپیمایی اربعین یک رویداد بین‌المللی و در واقع بزرگترین اجتماع مردمی در جهان است که به سرعت ابعاد و اثرات آنرا در کشورهای اسلامی شیعه و غیرشیعه می‌توان دید، در ادامه جلسه آقازاده عنوان کرد: در مهران و نجف زیرساخت‌هایی نیاز است که برای مهیا کردن آن اعتباراتی لازم است و در این راستا نهایت تلاش خود را خواهیم داشت که این اتفاق بزرگ به بهترین شکل برگزار شود. همچنین در این مراسم جناب آقای فراهانی مدیر کل پدافند غیرعامل به عنوان مسئول بازرسی موکب های استان مرکزی معرفی شد. در انتهای این مراسم پروانه موکب‌داری تعدادی از موکب‌داران استان نیز به صورت نمادین توسط استاندار مرکزی اهدا شد.


دسته بندی

کارشناس کالبدی و خبرنگار


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها