Portal_background_image

برگزاري اولين جلسه آموزش سايبري رابطين پدافند غير عامل استان

اولین جلسه آموزش سایبری رابطین پدافند غیر عامل استان با حضور فراهانی مدیرکل پدافند غیر عامل، مدیران و معاونین دستگاه های اجرایی در روز پنجشنه 98/5/31 در محل سالن جلسات مدیریت بحران استانداری مرکزی تشکیل گردید این جلسه در خصوص آموزش سایبری و چگونگی مقابله با حملات سایبری و مقاوم کردن شبکه های رایانه ای در برابر تهدیدات متصور برگزار شد.

جلسه آموزش سایبری کار گروه های پدافند غیر عامل با حضور فراهانی مدیرکل پدافند غیر عامل،  مدیران و معاونین دستگاه های اجرایی در روز پنجشنه 98/5/31 در محل سالن جلسات مدیریت بحران استانداری مرکزی تشکیل گردید. این جلسه در خصوص آموزش سایبری و چگونگی مقابله با حملات سایبری و مقاوم کردن شبکه های رایانه ای در برابر تهدیدات متصور برگزار شد.

در ابتدای جلسه فراهانی مدیر کل پدافند غیر عامل راهکارهایی را در خصوص مقابله با شایع ترین تهدیدات در فضای سایبری کشور ارائه نمود همچنین در مورد نکات امنیتی، حفاظتی و استفاده از افراد متخصص در بخش ارتباطات و زیر ساخت های سایبری، ارتقاء تست نفوذ دستگاه ها توضیحاتی را بیان کرد.

فراهانی افزود: افزایش امنیت سایبری و كاهش تهدیدات و دفاع بهتر در برابر تهدیدات رایانه ای توضیحاتی را مطرح نمود و تأکید برآگاهی کامل اعضای کار گروه ها از چگونه مقاوم کردن شبکه در برابر تهدیدات ونقش مهمی که اعضا در حفاظت از شبکه دارند، داشت.

 

در ادامه جلسه مطرح شد که استفاده از دیواره آتش، آنتی ویروس مناسب و نصب ویندوز های اورجینال امنیت شبکه را بهبود می بخشد و با عملکردی مناسب و قابلیت های مؤثر كه امكان سوء استفاده از آن وجود ندارد موجب کاهش بروز تهدیدات می شود.


دسته بندی

کارشناس کالبدی و خبرنگار


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها