Portal_background_image

بازديد از محل احداث زيرگذر شهرك صنعتي ايبك آباد

مسعود فراهانی مدیرکل پدافند غیرعامل استان مرکزی به همراه کارکنان اداره کل پدافند غیرعامل در روز پنجشنبه مورخ 98/3/2 از محل احداث زیرگذر شهرک صنعتی خیرآباد بازدید کرد. ایجاد ورودی و خروجی مناسب برای شهرک های صنعتی از اهمیت بالایی برخوردار است که توجه به این مهم می تواند هنگام بروز حوادث غیرطبیعی موجب تسهیل در عبور و مرور و کمک رسانی ها شود.

مسعود فراهانی مدیرکل پدافند غیرعامل استان مرکزی به همراه کارکنان اداره کل پدافند غیرعامل در روز پنجشنبه مورخ 98/3/2 از محل احداث زیرگذر شهرک صنعتی خیرآباد بازدید کرد. ایجاد ورودی و خروجی مناسب،کنترل و نظارت بر شهرک های صنعتی از اهمیت بالایی برخوردار است که توجه به این مهم می تواند هنگام بروز حوادث غیرطبیعی موجب تسهیل در عبور و مرور و کمک رسانی ها شود.

فراهانی با اشاره به صنعتی بودن شهر اراک افزود: لزوم توجه به الزامات پدافند غیرعامل در شهرهایی همچون اراک که دارای شهرک های صنعتی بزرگ می باشند، دو چندان شده و بایستی در راستای ایمن سازی، سهولت دسترسی و ایجاد زیرساخت های لازم برای مدیریت در هنگام بحران برنامه ریزی کرد. کارکنان اداره پدافند غیرعامل نیز با روند اجرایی پروژه آشنا شده و به بررسی اجرای الزامات پدافند غیرعامل در پروژه مذکور پرداختند.


دسته بندی

کارشناس کالبدی و خبرنگار


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها